O naší společnosti

Naše firma zprostředkovává realizaci rekonstrukcí bytů již 10 let. Naší velkou předností je profesionalita a dlouholetá zkušenost. Nabízené byty jsou po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci v hodnotě 450.000 Kč. Námi zrekonstruované byty získají moderní a vzdušný vzhled, jelikož kompletně měníme dispozici bytu, bouráme a posunujeme příčky, zvětšujeme prostor koupelen, spojujeme obývací pokoj s kuchyní. 

 

Našim zákazníkům nasloucháme a snažíme se co nejvíce vyhovět jejich požadavkům. Rekonstrukci celého interiéru si může zákazník s předstihem ovlivnit, může si vybrat barvu kuchyňské linky včetně barvy pracovní desky, barvu obkladů v koupelně, barvu plovoucí podlahy a další. Zajistíme Vám změnu původního stavu bytu na nový zrekonstruovaný byt v co nejkratším čase, co nejefektivněji a co nejlépe. V bytech je vše nové a nepoužité.


Rekonstrukce zahrnuje novou kuchyňskou linku včetně vestavěných spotřebičů (digestoř, plynová/elektrická varná deska, elektrická trouba). Dále v koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo, vana dle přání zákazníka i rohová nebo sprchový kout. Wc je závěsné. V kuchyni, obývacím pokoji a chodbě jsou nasvícené podhledy s bodovým osvětlením. Snížené podhledy a zátěžové plovoucí podlahy ve všech pokojích. Součástí nového vzhledu bytu jsou nové interiérové dveře včetně obložek, vstupní dveře, vypínače, zásuvky, nové kvalitní sádrové omítky, nová elektroinstalace v mědi, nové rozvody plynu v mědi, nové rozvody vody a odpadu v plastu. Jsme přesvědčeni, že zrealizujeme představy i těch nejnáročnějších.